Laatste nieuws

Activiteiten / Kalender

« Apr 2015  »    huidige maand
ZoMaDiWoDoVrZa
   1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
  
 
Monday 6 April 2015
2de Paasdag
 
Wednesday 8 April 2015
Triadedag
 
Thursday 9 April 2015
koffieochtend
 
Monday 13 April 2015
Studiedag
 
Tuesday 14 April 2015
schoolfotograaf
 
Thursday 16 April 2015
verkeersexamen groep 7
 
Tuesday 21 April 2015
Cito Eindtoets groep 8
Sportdag
 
Wednesday 22 April 2015
Cito Eindtoets groep 8
 
Thursday 23 April 2015
Cito Eindtoets groep 8
 
Friday 24 April 2015
continue rooster / Koningsdag
 
Sunday 26 April 2015
Communie
 
Monday 27 April 2015
start mei vakantie
 
Tuesday 28 April 2015
meivakantie
 
Wednesday 29 April 2015
meivakantie
 
Thursday 30 April 2015
meivakantie



© 2011 - 2015 Basisschool de Springplank

Built by Web-id